Blog

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C

Gönderen:

Galaxy Note5

 
 
 

MÜKEMMEL UYUM.

S Pen ile e-posta yazarken, sosyal medya akışlarını kontrol ederken ya da çizim yaparken Galaxy Note 5’in kavisli arka kısmı avucunuzun içine rahatça oturur. Bu uyuma bayılacaksınız.

MALZEME SEÇİMİ.

Ekstra dayanıklı 7000 serisi alüminyum ve Gorilla Glass 4 prim kombinasyonu Galaxy Note5’e ultra karizmatik bir görünüm ve dayanıklı bir yapı kazandırmıştır.

ERİŞMEK İÇİN TIKLAYIN.

S Pen çok kullanışlı bir araç olduğu için hızlı ve kolay erişim büyük önem taşır. Tek bir tıklamayla favori yazı aracınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

EMİRLERİNİZE HAZIRDIR.

S Pen çıkar çıkmaz geliştirilmiş Temassız Komut etkinleşir. Ekranda durur ve komut vermenizi bekler.

DİJİTAL HATTAT.

S Pen ile size eskisinden daha fazla işlev sunsak da temel işlevlerini unutmadık. Gerçekçi basınç hassasiyeti ve çok hassas kalem ucu, yazı yazarken ve çizim yaparken kontrolü size verir.

İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY.

S Pen ile kaydırılması gereken uzun sayfalar tek bir görüntü olarak yakalanabilir ve en garip şekiller bile tek bir hızlı hareketle seçilip yakalanabilir. Yakaladığınız görüntülerin üzerine arkadaşlarla paylaşmak için notlar yazmak da çok kolaydır.

HER YERDE NOT ALIN.

Aklınıza fikirler gelmeye başladığında hemen kağıt kalem ararsınız. Artık ekran kapalı olsa bile S Pen’i çıkararak hemen not alabilirsiniz.

KABLODAN KURTULUN.

Galaxy Note 5 ile kablosuz şarj o kadar hızlı ve özgürleştiricidir ki eski yöntemleri asla aramayacaksınız. Cihazınızı yalnızca 120 dakikada tamamen şarj edebilirsiniz.

Kablosuz Şarj Cihazı resmi temsilidir. Gerçek ürün kabloyla çalışır.

HIZLI ŞARJLA HER ŞEYE HAZIR OLUN.

Galaxy Note 5 ile yapabileceğiniz sayısız şey olduğu için şarjının bitmemesi çok önemlidir. Bu yüzden kablosuz şarj daha da hızlandı. İnternette gezinmek, çizim yapmak ve dünyayı keşfetmek için daha fazla güce sahip olun.

DAHA FAZLA GÜÇ.

Evde, ofiste veya dışarıda, Galaxy Note 5’i daha fazla şeçenek ile şarj edebilirsiniz. Çünkü seçenek çeşitliliği size güç verir.

HER ZAMAN YANINIZDA

İşte ya da günlük hayatınızda ne zaman ihtiyaç duyarsanız Galaxy Note5 her zaman yanınızda ve size destek.

HAYATIN AKIŞI.

Deneyimlerinizi başkalarıyla gerçek zamanlı olarak paylaşmak için yapmanız gereken tek şey kameranızı açmaktır. Canlı Yayın’ı kullanarak anı birlikte yaşayın.

Canlı Yayın YouTube’a akış gerçekleştirir.

SABİT GÖRÜNTÜ.

Kamerada Optik Görüntü Sabitleme teknolojisinin yanı sıra Video Dijital Görüntü Sabitleme teknolojisi bulunur. Böylece çektiğiniz görüntüler kusursuz ve net çıkar.

Optik Görüntü Sabitleme yalnızca arka kamerada bulunur. Galaxy Note 5 ile çekilen resmin ekran görüntüsü.

Sabit Video

Video
Kolajı Modu

DÖRT BİR TARAF.

Bir hikayenin mutlaka birden fazla yönü vardır. Şimdi Kolaj ile bunları bir araya getirebilir ve unutulmaz bir video oluşturabilirsiniz.

HER FOTOĞRAF ÖNEMLİDİR.

Kamera güneş batarken bile canlı ve net fotoğraflar çeker. Çekinmeyin; istediğiniz fotoğrafı çekin.

ANILARINIZI SELFIE’LER İLE ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN.

Selfie’ler güzel çıkmaktan ibaret değildir; birlikte geçirilen zamanları yakalamayı da sağlar. Kameranın Gelişmiş Selfie teknolojisi ve etkili filtreleri, fotoğrafların harika çıkmasını sağlar.

Galaxy Note 5 ile çekilen resmin ekran görüntüsü.

 

NET VE AYDINLIK.

Otomatik gerçek zamanlı HDR ile çektiğiniz fotoğraflar ve videolarda tüm anılarınız doğru ışıkla yakalanır.

 

MACERAYA HAZIR.

Telefonunuzu elinize alın ve çekin. Önemli anların fotoğraflarını bir saniyeden kısa sürede çekebilirsiniz.

YAN YANA.

Notlarınız ve dosyalarınızın dizüstü bilgisayarınızda da olması işinizi kolaylaştırır. Bu yüzden SideSync, iki cihazı bağlamayı her zamankinden kolay hale getirir. Ayrıca bilgisayarınızın başındayken kısa mesajlara yanıt verebilir ve önemli hatırlatıcıları ve uyarıları alabilirsiniz.

BİR ARAYA GELİN.

Ailenizi ve arkadaşlarınızı Galaxy Note 5 ile çektiğiniz fotoğraflara ve videolara bakmaya davet edin. Tek dokunuşla tüm içerik TV’nize yansıtılır. Kolay bağlantıyla insanları bir araya getirin.

EVRENSEL GÜVENLİK.

Samsung Pay, parmak iziyle kimlik doğrulama ve ekstra güvenlik katmanlarıyla ödeme yapmanın en kolay ve güvenli yollarındandır.

Samsung Pay belirli ülkelerde kullanılabilir. Kabul edilen ödeme çözümleri ülkeye ve bölgeye göre değişebilir.

Daha Fazlasını Gör

SİZE HEDİYELERİMİZ VAR.

Galaxy Gifts, en iyi uygulamaları ücretsiz olarak denemek için harika bir yoldur. Örneğin, 100 GB kapasiteli OneDrive bulut depolama alanını 2 yıl ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dosyalarınıza istediğiniz zaman anında erişin.

0
  İlgili Yayınlar