Blog

NOKIA 206

Gönderen:

NOKIA 206

Nokia 206
  • Büyük düşünün

    Tarama, mesajlaşma ve oyunların tüm güzelliklerinin keyfini 2,4 inç ekranda sürün.

  • Daha kolay, daha ekonomik internet

    Xpress Tarayıcısı, daha kolay ve sürükleyici bir internet deneyimi sağlar.

IDEA 2013 bronz ödül sahibi

– Uluslararası Tasarım Mükemmelliği Ödülleri

Görün ve dikkat çekİn

Büyük, parlak 2,4 inç ekranla, dokunmaya duyarlı, iyi yerleştirilmiş tuşlar, Nokia 206 kullanımını bir keyif haline getiriyor. Sade, zarif tasarımla, göz alıcı turkuaz, mor ve sarı renk seçimlerini bir araya getiren şık görünüm.

Nokia 206 Big screen

Büyük ekran eğlence

Nokia 206 ile eğlence artık uzaklarda değil. Bejeweled, Need for Speed Shift ve Medal of Honor da dahil olmak üzere en popüler oyunlardan bazıları ücretsiz olarak yüklüdür. Tunewiki Sosyal Medya Çaları ve Pictelligent kamera uygulamaları da beraberinde gelir.

Nokia 206 Game apps

Paylaşmak artık daha kolay

Facebook ve Twitter uygulamalarıyla arkadaşlarınıza erişim elinizin altındayken; Slam, fotoğraf ve diğer içeriği paylaşmayı kolay hale getiriyor. Karmaşık bir eşleştirme yok; içerik aktarımı için Nokia 206 cihazınızı herhangi bir Bluetooth özellikli telefona dokundurmanız yeterlidir.

Nokia 206 Social

Taramanın en İyİsİ

Bu 2,4 inç geniş ekrandan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için Nokia 206’da Xpress Tarayıcı yüklü sunulmaktadır. Diğer tarayıcılardan daha verimli olan bu tarayıcı, daha kolay, daha eğlenceli ve daha ekonomik internet deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Nokia 206
0
  İlgili Yayınlar