Blog

LG P970 LG Optimus Black

Gönderen:

 LG P970 LG Optimus Black

P970 LG OPTIMUS BLACK KEY VISUAL

 

OPTIMUS BLACK 3D VR

 

DÜNYANIN EN PARLAK EKRANI

Optimus Black, NOVA ekranı sayesinde güneş ışığı altında bile mükemmel netlikte görüntü sağlar. Geliştirilmiş 4.0″ WVGA LCD ekranı web sayfaları, e-posta ve dokümanları okumak için en iyi ekranı size sunar.

 

DAHA VERIMLI PIL TÜKETIMI

Nova ekran ışık sensörleri yardımıyla ortamda bulunan ışık miktarını otomatik olarak algılayarak gerekli parlaklık ayarlarını yapar. Böylece normal LCD ekranlara göre max. %50 enerji tasarrufu sağlar.

DAHA HAFIF VE INCE DIZAYN

9.2mm inceliği, gizli USP şarj girişi ve hoparlör dizaynı ile LG Optimus Black eşi görülmemiş zarif bir tasarıma sahiptir. Üstelik 109 gram ağırlığıyla o kadar hafif ki, bazen yanınızda olduğunu bile unutacaksınız.

 

G-KEY ILE TEK EL KONTROL DESTEĞI

G-Key tuş seçeneği ile daha hızlı menü kontrolü sağlar.

 

DÜNYANIN ILK DIREKT WI-FI TEKNOLOJISI

Direct Wi-Fi teknolojisi, Bluetooth 2.1’den 20 kat daha hızlı ve kolay veri transferini AP’ye (Erişim Noktası) gerek kalmadan sağlar.

DÜNYANIN ILK 2 MP ÖN YÜZ KAMERASI

Dünyanın ilk 2 MP ön yüz kamerası ile daha kaliteli görüntülü telefon görüşmeleri yapmanızı sağlar.

Dizayn, özellikler ve spesifikasyonlar önceden haber verilmeksizin değişmeye tabiidir.
LG Optimus asla sıradan olanların telefonu olamaz. O gerçekten farklı. Şık tasarımı, üstün performansı ve ince düşünülmüş detaylarıyla fark yaratan LG Optimus Black, size de kendinizi farklı hissettirecek. 4.0″ Nova parlak ekranı, 9.2mm inceliği ve 109 gr ağırlığıyla kusursuz tasarımı sunarken, 1Ghz işlemci, 2.2 Android Froyo işletim sistemi, GPS/A-GPS, Bluetooth, Wi-Fi Direct , 5MP kamerası ve ilk defa 2MP ön kamera ile sizi büyüleyecek. LG Optimus Black, sıradışı olmak isteyenlerin akıllı seçimi.
0
  İlgili Yayınlar