Blog

LG P725 LG Optimus 3D MAX

Gönderen:

LG P725 LG Optimus 3D MAX

 

BOYUT TANIMAYAN GELIŞIM

 

GÖZLÜKSÜZ, DAHA FAZLA 3D

HSPA + LG NOVA 3D Display birleşimi, yalnızca en keskin 3D görüntüleri değil aynı zamanda en parlak görüntüleri sunuyor. Her açıdan parlak renkler ve gözlüksüz 3D konforu vaadeden LG Optimus 3D Max ile aksiyon hayat kadar gerçek.

KOLAY, EV YAPIMI 3D

Inovatif bir 3D akıllı telefon, 3D görüntü kaydedebilmeli ve video çekimi yapabilmelidir. LG Optimus 3D Max’in 2x5MP’lik kameraları ile kendi stüdyonuzda baş döndürücü 3D görüntü ve videolar çekin.

3D OYUN

LG Optimus 3D Max ile 3D fotoğraf ve video çekme dışında 3D oyunlar da oynayabilirsiniz. Buna ek olarak, 2D’den 3D’ye çeviri özelliği ile 2D medyalarınızı üç boyuta taşıyabilir, limitsiz 3D içeriğin keyfine varabilirsiniz.

GÜÇLÜ İŞLEMCI

LG Optimus 3D Max, 1.2GHz çift çekirdekli işlemcisi ile 3D içerikleri her zaman en performanslı şekilde oynatır. İnovatif çift kanal / bellek mimarisi multi-tasking, oyun ve diğer yüksek kaynak isteyen uygulamalar, Optimus 3D Max’in ek beygir gücü ile kolaylıkla ve yüksek performansla çalışır.

ZARIF & İNCE TASARIM

Mükemmel tasarımı keşfedin. Yalnızca 9.89mm inceliğinde metalik yüzeyli LG Optimus 3D Max, güçlü bir donanımın yanı sıra her zevke hitap edecek bir akıllı telefon.

BAĞLI KALIN

Tabii ki, fotoğraf ve videolarınız sadece akıllı telefonunuzda görücüye çıkmak için çok değerli. Dert etmeyin. LG Optimus 3D Max, HDMI (MHL) ve kablosuz Smart Share özellikleri ile herhangi bir matertali TV, laptop gibi cihazlarınıza yollayabilir.

KAPASITENIZI YÜKSELTIN: 8 GB

LG Optimus 3D Max, datalarınızı saklamanız için yüksek kapasiteleri destekler. Bu sayede dosyalarınızı akıllı telefonunuzda saklayabilir ve istediğiniz an kolaylıkla erişebilirsiniz.

GERÇEK 3D EĞLENCESI

Yeni bir eğlence anlayışına geçiş yapın. LG Optimus 3D Max ile uygulamalarda maksimum sanal gerçeklik, animasyonda en parlak renkleri yakalayın. Tüm bunları gözlüksüz 3D teknolojisinin rahatlığı ile yapın.

Dizayn, özellikler ve spesifikasyonlar önceden haber verilmeksizin değişmeye tabiidir.
LG Optimus 3D Max burda! Gözlüksüz full 3D görüntüye ve mümkün olan en yüksek görüntü performansına hazır olun: 10.9 cm (4.3 inch) NOVA 3D Display, çift kanal ve çift bellek mimarisi, 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci. Optimus 3D Max ile bu güçlü donanım sayesinde 3D video düzenleme ve 3D oyunlar oynayabilmek mümkün. Bunlara ek olarak, 2 adet 5 megapiksel stereoskopik kamerası ile sıkıcı mobil fotoğraflar yerine heyecan verici üç boyutlu görüntüler yakalayın. LG Optimus Max, bir boyut öteye geçmek isteyenlerin telefonu.

0
  İlgili Yayınlar