Blog

LG P503 LG Optimus ONE

Gönderen:

 LG P503 LG Optimus ONE

1.500MAH UZUN PIL ÖMRÜ

1.500mAh gücündeki uzun ömürlü batarya ile eğlenceniz yarıda kalmasın.

WI-FI HOTSPOT

Wi-Fi Hotspot özelliğiyle telefonunuzu kablosuz bir modem gibi kullanarak 5 cihazın internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

ANDROID OS 2.2 (FROYO)

Android OS 2.2 (Froyo) işletim sistemi daha yüksek performans ve en güncel uygulamaları çalıştırabilme özelliği taşıyor. Gelişmiş yedekleme seçenekleri ve otomatik güncelleme özelliği hayatınızı kolaylaştıracak.

ÇOKLU DOKUNMATIK EKRAN (MULTI-TOUCH)

Çoklu dokunmatik büyük ekranda gezinmek çok daha eğlenceli. Fotoğraflarınızı sadece iki parmağınızla dokunarak büyültüp küçültebilirsiniz.

GOOGLE MOBIL SERVISLER

En son Google mobil servis uygulamaları çevrenizdeki dünyayı keşfetmenizi sağlar, hayatınızı kolaylaştırır. (Google Maps, Google Voice Search vb..)

 

2.2 Android sürümü, en son google mobile servis uygulamaları, 3.2” çoklu dokunmatik ekranı ve uzun ömürlü bataryasıyla LG Optimus One yeni gözdeniz olacak.LG Optimus One ile Microsoft Exchange sunucunuzu kolayca yönetebilir, takviminize kolayca erişebilirsiniz ya da yaklaşan randevularınızın, etkinliklerinizin ve e-posta iletilerinizin cep telefonunuza SMS metin iletisi olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

0
  İlgili Yayınlar