Blog

LG E612 LG Optimus L5

Gönderen:

LG E612 LG Optimus L5

ÇOK YÖNLÜ İZLENIM, GELIŞMIŞ ÖZELLIKLER

 

İZLEMENIN KEYFI

 

MÜKEMMEL AHENKLI MODERN GÖRÜNÜM

Rahat tutuşlu ve zarif stile sahip bir tasarım. Metalik aksanların yumuşak tutuş ile birleşmesini keşfedin. LG’nin özel Floating Mass teknolojisi ile LG Optimus L5, 9.6mm lik kalınlığından bile daha ince görünür.

RAHAT İZLEME

4.0″ geniş ekran ile sevdiğiniz şeyleri daha fazla görün. Büyütülmüş ekran, gözleriniz için daha fazla seyretme açısı ve okunabilirlik açısından rahat bir görüntülenme sunuyor.

İDEAL, TAŞINABILIR BOYUT

4.0″ ekran, hareket halindeyken daha rahat bir dokunmatik ekran kullanılabilinmesi için daha yüksek bir hedef sağlar, optimum elde kullanım sağlar.

ANDROID 4.0, ICE CREAM SANDWICH PLATFORMU

Son Android OS platformu Ice Cream Sandwich ile gelişmiş multi-tasking, ayarlanabilir ana sayfa, daha interaktif bir sistem gibi en yeni inovasyonları yakalayın.

ÇEK & PAYLAŞ 5MP KAMERA

5MP’lik kamera ile hatıraları yaşandığı an ölümsüzleştirin. En iyi çekimlerinizi anında popüler sosyal paylaşım sitelerinde paylaşın.

LG SMARTWORLD!

LG Smartworld, LG akıllı telefonunuza çeşitli uygulamalar indirebileceğiniz bir uygulama dükkanıdır. Bu servisi kullanarak LG SmartWorld App ve PC websitesine ulaşabilirsiniz (Servisler cihazlara ve zamana göre değişebilir).

Dizayn, özellikler ve spesifikasyonlar önceden haber verilmeksizin değişmeye tabiidir.
Saf çok yönlülük amacıyla tasarlanmış LG Optimus L5, tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bir akıllı telefon. Ferah ve geniş 4.0″ ekranı, parmaklarınıza daha fazla alan sağlayarak gelişmiş bir izleneme ve okuma deneyimi yaratır. Son Android sürümü olan Ice Cream Sandwich sürümünü içeren L5, daha derin interaktivite, gelişmiş multi-tasking ve ayarlanabilir giriş ekranı sunuyor. LG Optimus L5, sonsuz olasılıkların başladığı yer.
0
  İlgili Yayınlar