Blog

LG E400 LG Optimus L3

Gönderen:

LG E400 LG Optimus L3

DUYUMSAL KARE TASARIM

Hem nazik bir dizayna, hem de rahat bir tutuşa sahip olun. İnce ve kaliteli bir duruş ile dikkatleri üzerinize çekin.

HARMONIZE DIZAYN KONTRASTI

Tarzınızı, karizmatik metalik renklerin ve yumuşak tutuşun varlığını keşfederek tamamlayın.

KOMPAKT, AVUCA TAM OTURAN KASA

LG Optimus L3’ün avucunuza mükemmel olarak oturan kompakt dizaynı ve her kıyafetinize yakışacak son moda tasarımı ile, tarzınızı rahatlık ile tamamlayın.

OPTIMUM EKRAN BOYUTU

Gözleriniz için özel yaratılan ekrana bakın. LG Optimus L3 ekranına hangi açıdan bakarsanız bakın, optimum boyutu nedeniyle mükemmel görünecektir. Büyük ekran boyutu, yazıların okunabilirliğini arttırır ve izlemede büyük rahatlık sağlar.

GELIŞTIRILMIŞ 3.15MP KAMERA & SNS PAYLAŞIMI

3.15MP kamera ile özel anlarınızı ölümsüzleştirin ve sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınız ile kolaylıkla paylaşın.

1500 MAH BATARYA

Gün boyunca sizi yarı yolda bırakmayacak daha uzun süre dayanan batarya ile akıllı telefonunuzda sohbet edin, arkadaşlarınızı arayın, oyun oynayın.

LG SMARTWORLD!

LG Smartworld, LG akıllı telefonunuza çeşitli uygulamalar indirebileceğiniz bir uygulama dükkanıdır. Bu servisi kullanarak LG SmartWorld App ve PC websitesine ulaşabilirsiniz (Servisler cihazlara ve zamana göre değişebilir).

GINGERBREAD, ANDROID™ 2.3 PLATFORMU

Gingerbread OS ile önceki Android OS’lerin tüm özelliklerini – 130,000’den fazla Android Market™ uygulaması ve güvenilir multi-tasking – ve bunlara ek olarak güçlü multimedya desteği, geliştirilmiş görev yöneticisi, dek dokunuşla kopyala – yapıştır gibi yeni avantajları ile tanışın.

BLUETOOTH 3.0 , WI-FI 802.11B/G/N

LG-C660 Wi-Fi™ 802.11 b/g/n ile standart Wi-fi™ platformlarından yaklaşık %20 daha hızlı sörf yapın ve içerik indirin. Bluetooth 3.0 ile daha az batarya tüketerek aile ve arkadaşlarınız ile daha çok video, resim, müzik paylaşın.

FM RADIO

Uygulama yüklemeden, dahili olarak rahatlıkla FM radyo dinlemenin keyfini çıkarın.

Dizayn, özellikler ve spesifikasyonlar önceden haber verilmeksizin değişmeye tabiidir.
LG Optimus L3’ün kompakt ancak sofistike boyutları ile ihtiyacınız olan geniş izleme deneyimini yaşayın. Elinize rahatça oturan 3.2″ ekran ile rahatınızdan ödün vermeyin. Zarif kare stil dizayn, metalik renklerin mükemmel uyumu ve yumuşak arka kapak tasarımı ile tamamlanmıştır. LG Optimus L3’ün zaman tanımayan tasarımı, size en çok şeyi göstererek en iyi görünmenizi sağlar.
0
  İlgili Yayınlar