GSM sektörünün önde gelen 15 markası ile (Apple, Samsung,Blackberry, HTC,Nokia Lumia,Microsoft Lumia,Sony,Lg,Motorola,General Mobile,Alcatel,Huawei,ZTE,Asus,Lenovo) sizlere hizmet vermekteyiz.
Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz haline getirmiş olup, bu anlamda gerekli tüm yatırım ve bilgi birikimine sahibiz. Tüm üreticilerin prosedürlerine uygun hizmet sağlayan esnek ve gelişmiş kalite yönetim sistemi ile fayda yaratan hedefler GSM tamir işinin tüm gerekliliklerini fazlası ile yerine getirmeye özen göstermekteyiz.
En önemli kaynağımız olan uzman kadromuz ile  en yeni teknolojileri ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini yakınen takip etmekte olup , sürekli değişmekte olan bu çerçevede pratik ve yaratıcı çözümler üretmeye dikkat etmekteyiz.
•    Misyonumuz; %90 Aynı Günde Hizmet Oranı
•    Vizyonumuz; Hizmet ve Kalite Lideri Olmak
Ayrıca müşterilerimizi cihazlarının onarım durumları ile ilgili SMS, E-Posta ve web sitemiz yolu ile bilgilendirmekteyiz. Dilerseniz siz de, web sitemizden yada bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Ana stratejimiz, mevcut rekabet-operasyonel avantajların ve geniş pazarda gelişime açık alanların olduğunu anlamak, bu yönleri anlamada ve yönetmede güçlü olduğunu bilmek, iç finansal pozisyon ve çevresel istikrarın hassas olmasından dolayı gelir-kar seviyesi için maliyetlere odaklanmak ve yeni iş kanallarına girmektir.