Blog

App Store

Gönderen:

İçinizdeki oyuncuyu ortaya çıkarın.

App Store’da çoğunluğu ücretsiz olan 900.000’den fazla uygulama bulunur. Buna 100.000 oyun da dahildir ve bu rakam tüm diğer platformlardan fazladır.* Üstelik, Game Center’daki milyonlarca oyunseverle karşılıklı oyun da oynayabilirsiniz. iPod touch’ın dünyanın en popüler taşınabilir oyun aygıtı olması tesadüf değil. Daha fazla parmağınız olmasını dileyeceksiniz.

En çok oyun, En iyi oyunlar: Herkesin kazanacağı bir durum.

App Store dünyanın en geniş mobil uygulama koleksiyonuna sahiptir. Ancak çarpıcı olan yalnızca bu uygulamaların sayısı değil, aynı zamanda çeşitliliğidir. iPod touch’ta yerleşik olarak bulunan Retina ekran, A5 çip ve jiroskop gibi ileri düzey teknolojilerden faydalanan iOS uygulamaları daha iyi bir deneyim sunar. Böylece her bir dokunma, kaydırma, sıkıştırma ve hafifçe vurma; mükemmel bir şuta, dönüşe, çalıma veya sıçramaya dönüşür.

Oyun için daha geniş alan.

iPod touch’ın daha büyük Retina ekranıyla, yerleşik uygulamalarınız hiç olmadıkları kadar güzel görünecek. Çünkü Apple uygulamaları, yeni iPod touch ekranı için optimize edildi. Bir uygulama iPod touch için güncellenmiş olmasa bile, otomatik sinemaskop özelliği, uygulamayı her zaman olduğu gibi kullanmanıza olanak sağlar. Ayrıca geliştiriciler, uygulamalarını geniş ekranın avantajından yararlanacak şekilde kolayca güncelleyebilir. Böylece daha fazla görür ve daha fazla oynarsınız.

App Store’daki Apple Uygulamaları.

Mükemmel bir resim yapın. HD bir film düzenleyin. Roman okuyun veya siz yazın. Büyük fikrinizi sunun. App Store’daki Apple uygulamaları sadece iOS için tasarlanmıştır. Bu sayede size iPod touch’ta yapmayı hayal bile edemeyeceğiniz şeyleri yapmanız için ihtiyaç duyduğunuz gücü verirler.

iLife


 • iMovie

  iPod touch’ınızla 1080p HD filmler çekebilirsiniz. iMovie ile, çekimlerinizi nefes kesici bir fragmana veya kısa bir sinema filmine dönüştürebilirsiniz. Filminizi düzenleyin, Hollywood tarzı temalar ekleyin ve film müziğinin üzerinde ince ayarlar yapın. Nerede olursanız olun, her zaman yönetmen koltuğunda siz olun.


 • iPhoto

  Fotoğrafları görüntülemek, düzenlemek ve paylaşmakla ilgili sevdiğiniz her şey, Multi Touch’ın gücü ve basitliğiyle… Fotoğrafları hızla organize edip karşılaştırabilirsiniz. Resmin üzerinde parmağınızla fırça düzeltmeleri yapabilirsiniz. Tek bir dokunuşla profesyonel kalitede efektler uygulayabilirsiniz. Ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmak için çok güzel fotoğraf günlükleri oluşturabilirsiniz.


 • GarageBand

  GarageBand, gerçek müzik aletleriyle aynı sesi çıkaran Dokunmatik ve Akıllı Enstrümanları çalmanıza ve aynı zamanda gerçek bir müzik aletinde yapamayacağınız şeyleri yapmanıza olanak sağlar. Üstelik parçalarınızı kaydedebilir, miks yapabilir ve paylaşabilirsiniz.

iWork


 • Keynote

  Zarif şekilde tasarlanmış temalar, özel grafik stilleri, mükemmel geçişler, animasyonlu 3B grafikler ve daha fazlasına sahip sunumlar hazırlayın.


 • Pages

  Apple tarafından tasarlanan şablonlar ve kullanımı kolay biçimlendirme araçları; güzel mektuplar, el ilanları, raporlar, davetiyeler ve daha fazlasını oluşturmanıza olanak sağlar.


 • Numbers

  Uygulamanın sunduğu 250’nin üzerinde kullanımı kolay işlev, akıllı klavye, esnek tablolar ve eğlenceli 3B grafikler ile birkaç dokunuşla yenilikçi hesap tabloları hazırlayın.
  Numbers hakkında daha fazlabilgi alın


 • iBooks

  iBookstore’daki 1,8 milyondan fazla kitapla, iPod touch’ınızı cep boyutunda bir kütüphaneye dönüştürebilirsiniz.* Metinler son derece anlaşılır ve nettir. Sayfaları ufak bir itme hareketiyle çevirirsiniz. Ve her gittiğiniz yerde, yanınızda her zaman iyi bir kitap bulunur.


 • iTunes U

  Üniversiteler ve okullardan eksiksiz kurslar alın ve dünyanın en geniş ücretsiz çevrimiçi eğitim kataloğuna iPod touch’ınızdan ulaşın.


 • Podcast'ler

  Bir dokunuşla yüz binlerce ücretsiz sesli ve görüntülü podcast’e ulaşın. İstediklerinize abone olun. Öne Çıkanlar’da popüler podcast’leri dinleyin. Veya İstasyonlarım’da favori podcast’lerinizle kişiselleşmiş istasyonlarınızı oluşturun. Yeni bölümler otomatik olarak indirilir. Ve iCloud, istasyonlarınızı ve aboneliklerinizi tüm aygıtlarınıza kaydeder.


 • iPhone'umu Bul

  iCloud ayarlarında iPhone’umu Bul seçeneğini açarak, iPod touch’ınızı kaybettiğinizde izini sürün.iCloud.com adresinde oturum açın veya iPhone’umu Bul uygulamasını bir arkadaşınızın iOS aygıtına indirerek iPod touch’ınızın konumunu haritada belirledikten sonra, geri almak için mesaj yollayın veya aygıttaki verileri uzaktan silin.


 • Remote

  iPod touch’taki Remote ile, iTunes ve Apple TV’yi evinizin her yerinden Wi-Fi üzerinden kontrol edebilirsiniz. iTunes kitaplığınızı tarayın, bir parça veya liste seçin ve çalmak için dokunun. Ya da Apple TV’de en son filmleri bulup oynatın.

App Store'da daha da çok uygulama.

Yeni bir oyun veya yeni bir fotoğraf kolajı oluşturucu. Sevdiğiniz yemeklerin veya futbol antrenmanınızın kaydını tutmanıza yardımcı olan bir uygulama. iPod touch’ın şu anda yapmakta olduğu tüm o inanılmaz şeylerin yanı sıra, App Store’da sizi daha binlercesi bekliyor.


 • Aksiyon Oyunları

  Gizli görevleri yerine getirin, bitiş çizgisine varmak için savaşın veya yoğun bir hava savaşına katılmak için havalanın.

  App Store’daki aksiyon
  oyunlarını görüntüleyin


 • Gündelik Oyunlar

  Kelime oyununda bir arkadaşınızı yenmenin keyfini çıkarın, meyvelere kılıç sallayın, tepelerin üzerinden uçun veya kendi adanızı yönetin.

  App Store’daki gündelik
  oyunları görüntüleyin


 • Eğitim

  King of Math ve Stack the States gibi akıllı eğitim uygulamalarını kullanarak, çalışmalarınızın güncel olmasını sağlayın.

  App Store’daki eğitim
  uygulamalarını görüntüleyin


 • Eğlence

  Arkanıza yaslanın ve gösterinin tadını çıkarın. Ya da kendinizi eğlendirecek binlerce başka şey bulun. Bu uygulamalar saatler süren izleme keyfi sunuyor.

  App Store’daki eğlence
  uygulamalarını görüntüleyin


 • Aile ve Çocuklar

  Tüm ev halkını eğlendirecek etkileşimli uygulamalarla her geceyi bir aile gecesine dönüştürün.

  App Store’daki Aile ve Çocuklar
  uygulamalarını görüntüleyin


 • Oyunseverlere yönelik oyunlar

  Fantastik dünyaları keşfedin, acımasız savaşlara katılın veya takımınızı şampiyonluğa taşıyın.

  App Store’daki Oyunseverlere
  yönelik oyunları görüntüleyin


 • Yaşam Tarzı

  Kendi ürettiğiniz çantaları satın, eski bir poster satın alın veya havanın yüzmek için uygun olup olmadığına bakın. Tutkunuz ne olursa olsun, sizin için mutlaka bir uygulama var.

  App Store’daki yaşam tarzı
  uygulamalarını görüntüleyin


 • Müzik

  Figure, Shazam ve djay gibi uygulamaları kullanarak yeni müzikler keşfedin veya kendi müziğinizi yapın.

  App Store’daki müzik
  uygulamalarını görüntüleyin


 • Sosyal Ağlar

  Pinterest, Twitter ve daha pek çok uygulamayla dünyanın geri kalanıyla bağlantıda kalın. Konu ne olursa olsun, haberiniz olsun.

  App Store’daki sosyal ağ
  uygulamalarını görüntüleyin.


 • Spor Oyunları

  Masayı yönetin, ringe hükmedin veya kortu kontrol edin. Siz bu oyunları oynamak için doğmuşsunuz.

  App Store’daki spor oyunlarını
  görüntüleyin


 • Strateji Oyunları

  Bir uçağı güvenle indirebilme, düşman topraklarına saldırabilme ve rakibinizi zekanızla alt etme becerilerinizi test edin.

  App Store’daki strateji oyunlarını
  görüntüleyin

* Dünya çapındaki toplam sayıyı gösterir. İçeriklerin tamamı her ülkede bulunmaz.

Bazı özellikler her ülkede veya bölgede kullanılamayabilir.

Uygulamaların kullanılabilirliği ve fiyatları değişebilir.

Kitaplar iBookstore’da bulunmaktadır. Sunulan eserler değişebilir.

0
  İlgili Yayınlar